امام صادق علیه السلام : اگر من زمان او (حضرت مهدی علیه السلام ) را درک کنم ، در تمام زندگی و حیاتم به او خدمت می کنم.
بمب‏گذارى در حرم حضرت امام رضا عليه السلام

بمب‏گذارى در حرم حضرت امام رضا عليه السلام

اكنون كه از دستان آلوده وهّابيّت - كه پديده پليد يهود عنودند - سخن به ميان آمد، سزاوار است به مناسبت بمب ‏گذارى در حرم مطهّر حضرت امام رضا عليه السلام در ظهر روز عاشوراى سال 1415 هـ ق برابر با 30 خرداد 1373 هـ ش مطالبى را بيان كنيم؛ تا همه ‏بدانيم اين‏گونه اعمال ناشايسته، با نقشه‏ هاى پيش ‏ساخته دشمنان اسلام انجام‏ مى‏ گيرد.

   دستانِ به خون آلوده وهّابيّت با فعّاليّت فراوان در جهان، به مقابله با تشيّع پرداخته‏ و با خيال خام خود براى شكست و نابودى شيعيان، دستور اربابان يهودى خود را اجرا مى ‏كنند، غافل از آن‏كه نقشه‏ هاى آنان نقش برآب خواهد شد و سرانجام نتيجه‏ رفتارشان را سراب خواهند ديد.

   آنان به خوبى مى‏ دانند از صدر اسلام، يهوديانى كه به شدّت به مقابله با اسلام ‏پرداختند و افرادى چون ابوسفيان و ابوجهل و... را براى نابودى اسلام با خود همگام‏ ساختند، با شكست روبرو شدند؛ نه تنها آنان بلكه كسانى كه لباس اسلام پوشيدند ودر پوشش نفاق ضربه به ريشه اسلام زدند اگرچه در ميان امّت اختلاف افكندند و بسيارى را گمراه ساختند، ولى سرانجام شمار شيعيان همواره روزافزون شد و -  با همه نقشه ‏هاى شوم دشمنان - همچنان رو به افزايش است تا روزگارى كه شيعيان بر سراسر جهان حكومت كنند و دمار از روزگار دشمنانِ گمراه برآورند و آنان را به ديار عدم رهسپار سازند.

   توجّه داشته باشيم كه تعداد مسلمانان جهان را در هنگام شهادت رسول خدا صلى الله عليه وآله وسلم هفت ميليون نفر برآورد كرده ‏اند كه در جريان سقيفه افرادى كه بر پيروى و ولايت ‏حضرت اميرالمؤمنين ‏عليه السلام باقى ماندند از تعداد انگشتان دست هم كمتر بود، ولى باهمه تلاش ‏ها و كوشش ‏ها و نقشه ‏هاى فراوان براى نابودى شيعيان، اكنون نزديك به ‏يك سوّم مسلمانان را شيعيان جهان تشكيل مى ‏دهند و سرانجام دين تشيّع سراسر جهان را فرا مى ‏گيرد.

گروهى مأموريّت‏ يافته، چگونه مى ‏توانند دينى را كه خداوند خود پشتيبان آنست ‏از ميان بردارند؟ مگر نه اين است كه خدا وعده داده است دين خود را بر تمامى اديان ‏جهان پيروز گرداند؟

   چرا افراد ناآگاه را - كه شستشوى مغزى شده و از انديشه‏ هاى سالم دور گشته ‏اند - براى ويران ساختن مكان ‏هاى مقدّس و يا به شهادت رساندن شيعيان اجير مى ‏كنند؟!

   آيا مزدوران خودفروخته نمى ‏دانند كه هر چند با انفجار بمب، درِ و ديوار حرم ‏مطهّر حضرت امام رضا عليه السلام آسيب ديد، ولى علاقه و محبّت دوستان خاندان وحى ‏عليهم السلام ‏همچنان بيشتر شد و كانون شور و شوقِ آتشين آنان شعله‏ ورتر گشت؟! به گونه ‏اى كه ‏حاضرند هر چند با چنگ و دندان، اين فريب ‏خوردگان بدفرجام را پاره‏ پاره نموده تا اثرى از آنان در صحنه گيتى باقى نماند. و نه ‏تنها اين مزدورانِ گمراه بلكه آنان را كه به ‏گمراه ساختن اين ابلهان كوته ‏فكر مى‏ پردازند، نابود سازند.

   اين حقيقتى است كه حتّى بسيارى از دستان ناشناخته بلكه اربابان آنان نيز قبول‏ دارند.

   آنان به خوبى مى‏ دانند همان‏گونه كه ابوسفيان‏ ها و ابوجهل‏ ها و معاويه ‏ها و عمروعاص ‏ها نتوانستند دين خدا را سرنگون سازند، اين عنكبوتان جديد نيز نمى ‏توانند با تنيدن تارِ سست و بى ‏بنياد خود، بنيانِ محكم و استوار تشيّع را ويران‏ كنند.

   آرى؛ اين نكته ‏اى است كه آنان آن را به خوبى مى‏ دانند.

 

    بازدید : 8352
    بازديد امروز : 17362
    بازديد ديروز : 44832
    بازديد کل : 88509799
    بازديد کل : 68828197